zespol

Plik można edytować w "/usr/home/thesuit1995/domains/et30.ergotree.pl/public_html/wp-content/themes/ergotree/cpt/cpt-templates/zespol/single//assets/template.php" Piotr Paśnicki

Z zespołem Avallon związany od 2008 roku. Początkowo zatrudniony na stanowisku Analityka, obecnie Dyrektor Inwestycyjny. Specjalizuje się w projektach z sektora spożywczego i FMCG. Wybór tych branż, nie był przypadkowy. Jak sam opowiada, sektor spożywczy to największe rynki i częste zmiany właścicielskie. Z jednej strony tu najłatwiej o ciekawą transakcję, ale z drugiej – konkurencja jest największa. Kolejnym jego obszarem jego zainteresowania jest e-commerce. Na sektor ten zwrócił uwagę z powodu olbrzymiego potencjału, jaki w nim drzemie i prognoz dalszego rozwoju. Uzupełnieniem jego zawodowych zainteresowań jest personalizowany marketing, który traktuje jako najskuteczniejszą formę budowania relacji z klientami.
Zasiada w Radach Nadzorczych spółek portfelowych funduszu. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył szereg studiów podyplomowych związanych z rachunkowością i finansami, rynkiem kapitałowym oraz prawem spółek.

27 listopada, 2022

Rola:

Dyrektorzy
https://www.linkedin.com/in/piotr-pasnicki-b93bab49/
[email protected]
[email protected]
609608386