Dołącz
do zespołu Avallon

O Avallon

Avallon MBO to fundusz inny niż wszystkie. W naszym DNA jest Łódź, miasto od zawsze kojarzone z przedsiębiorczością, wywodzącą się z przemysłowej historii miasta, będąca fundamentem, na którym budujemy naszą pozycję.

Działamy już od prawie 25 lat i przez ten czas stworzyliśmy jeden z najbardziej prężnych podmiotów zarządzających funduszami private equity w Polsce. I co ważne, dokonaliśmy tego, nie tracąc swojego specyficznego, unikalnego charakteru. Jesteśmy pionierami MBO (wykupów menedżerskich) na naszym krajowym rynku. Wsparliśmy także kilkanaście spółek w ich ekspansji zagranicznej, a takie znane marki jak Velvet Care, czy Mangata Holding świetnie sobie radzą na międzynarodowych rynkach. Przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt głośnych transakcji, a przed nami wiele kolejnych.

Pracuj z nami

W Avallon MBO możesz mieć pewność, że będziesz pracować przy ambitnych, ciekawych i odważnych projektach z wielu różnorodnych branż. Stając się częścią zespołu, będziesz mógł czerpać z naszego doświadczenia, rozwiniesz szeroko swoje kompetencje i nabędziesz wielu analitycznych umiejętności. Funkcjonując na styku funduszy i przedsiębiorstw, pracując na co dzień z wysokiej klasy menedżerami, topowymi firmami doradczymi, czy kancelariami prawnymi, poznasz od podszewki funkcjonowania biznesu i szerzej całej gospodarki.

W Avallon dbamy o dobrą atmosferę pracy, oferujemy: rozpoczęcie ścieżki zawodowej w obszarze private equity, stabilne zatrudnienie oraz profesjonalne środowisko pracy, uczestnictwo w realizacji dużych, ciekawych projektów na polskim rynku kapitałowym, współpracę z najlepszymi specjalistami z branży z wieloletnim doświadczeniem, indywidualny budżet szkoleń, możliwość częściowej pracy zdalnej, prywatną opiekę medyczną i dodatek finansowy na wydatki kulturalno-oświatowe, a także możliwość wychodzenia poza schematy i dużą samodzielność w działaniu.

Program dla studentów i początkujących

Nawet najbardziej napięty plan zajęć nie jest przeszkodą do zdobycia praktycznej wiedzy i przeżycia przygody w świecie biznesu. Jeśli studiujesz i interesujesz się private equity aplikuj na praktyki i staże. Gwarantujemy mocny punkt w CV oraz doświadczenie zbierane na realnych projektach. Podczas projektów, które będziesz z nami realizować możesz zdobyć doświadczenie i nauczyć się wiele o sposobie funkcjonowania biznesów. Zdobędziesz też kwalifikacje, które zapewnią Ci najlepszy start Twojej kariery, a umiejętności liderskie, które wypracujesz z nami, zostaną z Tobą na zawsze. Dołożymy starań, aby Twoim rozwojem czuwał counselor, który dba o różnorodność zdobywanych doświadczeń. Bogaty oferta szkoleniowa, dopasowane ścieżki kariery – to wszystko czeka na Ciebie w Avallon. W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jak rekrutujemy?

Proces rekrutacji składa się z następujących kroków:

  • wysyłka aplikacji na wybrane ogłoszenie pod adres: [email protected]
  • rozmowa telefoniczna z rekruterem
  • rozmowa kwalifikacyjna w dwóch etapach
  • decyzja o zatrudnieniu i podpisanie umowy