Twoja firma w dobrych rękach

Przeprowadzając transakcję z Avallon masz pewność, że spółkę oddajesz w dobre ręce.

Płaszczyzny współpracy z właścicielami firm

Problem z sukcesją

Nie zawsze członkowie rodziny chcą lub mogą przejąć stery i prowadzić firmę swoich rodziców czy dziadków. Avallon dba o to, aby przeszła w dobre ręce, utrzymała swój charakter i pracowników.

Wykup wspólnika

Zapewniamy kapitał umożliwiający wykupienie wspólnika, który chce sprzedać swój pakiet.

Sprzedaż całości lub części firmy

Gdy z racji wieku lub innych powodów, Właściciele decydują się na sprzedaż całości lub części firmy, Avallon może zostać partnerem, który pomoże w przeprowadzeniu transakcji, przy zachowaniu pełnej poufności.

Finansowanie rozwoju

Dzięki wsparciu ekspansji (w kraju i zagranicą) pomagamy spółkom nie tylko zaistnieć na nowych rynkach, ale stać się ich liderem np. poprzez przejęcie lub wykup i połączenie innych spółek.

Wartości współpracy z Avallon

Poufność
Dane przygotowane w procesie wykupu są całkowicie tajne.
Sprawność przebiegu procesu
Wykup przebiega tak sprawnie, jak to możliwe.
Rozwój firmy
Dzięki sprzedaży czy też zakupowi udziałów wpływamy pozytywnie na rozwój firmy.
Uczciwość i zaufanie
Mamy rekomendacje właścicieli, którzy już przeprowadzili proces wykupu z naszym udziałem.

Zaufany partner w inwestycjach kapitałowych

Przez 25 lat przeprowadziliśmy ponad 100 transakcji i wiemy, jak ważne dla właścicieli firm jest to, aby dzieło ich życia trafiło w ręce odpowiednich osób.
Motywacja do sprzedaży biznesu jest różna, ale najczęściej dla obecnego właściciela liczą się przede wszystkim korzystna oferta finansowa i poszanowanie dotychczasowej wizji firmy oraz jej pracowników.

Meyra Group

Meyra Group z firmy lokalnej stał się w branży ważnym graczem europejskim, realizując zagraniczne przejęcie firm konkurencyjnych. Avallon jest świetnym partnerem dla menedżerów mających ambicje nie tylko uczestniczenia w nabyciu firmy, ale i jej rozwinięcia.

Michał Perner Wiceprezes Zarządu Meyra Group

Velvet CARE

W jeden dzień ustaliliśmy z funduszem kluczowe warunki współpracy, które zostały potem dotrzymane. W dwa miesiące od pierwszego spotkania zrealizowaliśmy razem skomplikowaną transakcję wykupu od amerykańskiego koncernu Kimberly-Clark.

Artur Pielak Dyrektor Generalny

Marcin Grabowski Dyrektor Sprzedaży